Firma

Dinfo Systemy Internetowe to bardzo prężnie rozwijająca się firma o ściśle określonej działalności - aktualnie jeden z największych rejestratorów domen w Polsce.

Od momentu powstania świadczymy wyłącznie jedną usługę - rejestrację adresów internetowych czyli domen. Dzięki specjalizacji oraz stosowaniu najnowszych systemów zarządzania i obsługi Klienta zapewniamy wszystkim korzystającym z naszych usług najwyższą jakość przy najniższych cenach.

Specjalizacja daje wszystkim naszym Klientom i Partnerom pewność:

1. W przypadku rezygnacji z hostingu u danego rejestratora nie będą mieć Państwo problemów ze zmianą delegacji i dalszym korzystaniem z własnej domeny.
2. W przypadku prowadzenia własnego hostingu w żaden sposób nie będziemy konkurować z Państwa usługami.

To dwa najważniejsze atuty dzięki, którym zdobyliśmy zaufanie dużych znanych korporacji, największych dostawców hostingu w Polsce jak i wielu przediębiorstw sektora MSP.

Jednym z priorytetów, którymi się kierujemy jest bezpieczeństwo danych realizowane między innymi przez stosowanie szyfrowanej transmisji danych przesyłanych z formularza (protokół SSL), zapewnienia stabilnego działania serwerów na których te dane są przechowywane jak i zapewnienia bezawaryjnego działania pozostałej infrastruktury informatycznej.

Osiągnąć to możemy przede wszystkim dzięki umieszczeniu naszych serwerów w jednym z największych polskich centrów danych. Nasze doświadczenie oraz doświadczenie naszych partnerów świadczących usługi internetowe od wielu lat pozwalają nam na szybkie rozwiązywanie problemów i rzeczową pomoc wszystkim naszym Klientom. Również dzięki tej współpracy zdobyliśmy doświadczenie zarówno w obsłudze małych, średnich jak i dużych firm (między innymi największych dostawców usług hostingowych).

Pragniemy być Państwa rzetelnym partnerem w zakresie usług rejestracji domen.

Do góry

Płatności elektroniczne obsługuje
Copyrights 2024